Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

We gebruiken onze smartphone al lang niet meer alleen om te bellen of berichtjes te sturen. Tegenwoordig is het ook onze bron aan informatie, een fototoestel, een betalingsmiddel, … Omdat we onze smartphone niet meer kunnen missen voelt het dan ook als een regelrechte ramp als we hem op de grond laten vallen of nog erger, in het water. Om ervoor te zorgen dat je zorgeloos op weg kan gaan is er allerlei bescherming voor je gsm en smartphone voor handen. Bij ACS worden alle accessoires uitvoerig getest, milieuvriendelijk geproduceerd en de goede werking van het toestel wordt gegarandeerd.

Dus wat denk je? Toch maar eens informeren naar een glasbeschermer, een waterdicht hoesje of een veilige magnetische bevestiging zodat je smartphone niet door de auto geslingerd wordt?

proximus base
mobistar telenet scarlet
engie eni

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Eni en Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Maes

Justin
Commerciële Medewerker

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
Jef

Jef
Telenet Center Heist

Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email

Andy
Commercieel medewerker

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
maandag t.e.m. zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag
gesloten

Onze winkel is momenteel gesloten