Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Op zoek naar de optimale bescherming voor je iPhone of iPad? Speck maakt cases die de schokken en klappen opvangen voor de toestellen waarop je vertrouwt (en waar je eigenlijk niet meer zonder kan). Impactschade, vervelende deuken en krassen zijn daarmee verleden tijd.

Speck weet de ideale balans te vinden tussen slanke lijnen, een stevige bescherming en details met praktisch nut. Zo maken ze het verschil en dat kan je zien en voelen. De cases zijn verkrijgbaar in tal van kleuren, van simpel doorschijnend tot kleurrijk met diverse patronen.

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
Schueremans

Yori
Shopmanager

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg

Dinsdag - Vrijdag
9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00

Zaterdag
10u00 - 17u00

Zondag gesloten