Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Met een Coyote ontvang je de juiste informatie op het juiste moment en ga je veiliger de weg op. Een Coyote is trouwens meer dan alleen een radarmelder, deze toestellen verwittigen ook in real time wanneer er zicht gevaarlijke situaties op de weg voordoen zoals ongevallen, files, wegversmallingen, glad wegdek of objecten die rondslingeren op de baan. Zo kan u rustig en geconcentreerd op weg gaan!

Coyote ontwikkelde de Coyote mini, een verklikker die je informatie geeft over alle gevaren op de weg. U installeert het toestel op het dashboard van uw wagen of laat het installeren door onze montagedienst zodat het jouw rijhulp bij uitstek wordt. Dankzij de optimale leesbaarheid met duidelijke en snel leesbare aanwijzingen is het handig in gebruik en via Bluetooth kan u de Coyote mini ook verbinden met uw smartphone.

Een Coyote ...

- geeft vaste en mobiele radars aan
- helpt u te anticiperen op gevaren op de weg en dat over een afstand van de komende 30 km
- geeft de snelheidsbeperkingen weer en waarschuwt wanneer je te snel rijdt
- zorgt ervoor dat je op de hoogte blijft van de verkeersproblemen in gans Europa, ideaal voor wanneer je naar het buitenland trekt
- geeft aan wanneer je best even zou rusten om zo slaperigheid achter het stuur te voorkomen

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
Schueremans

Yori
Commerciële Medewerker

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Verhaeghe

Antigoni
Commerciële medewerkster

email
Maes

Justin
Commerciële Medewerker & Car Audio Expert

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag & maandag
gesloten