Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Huawei lanceerde nog voor 2019 begon al een nieuwe versie van de P Smart. De tweede generatie van Huawei's budgettoestel, de Huawei P Smart 2019 biedt een aantal extra verbeteringen ten opzichte van de vorige versie. Een betere camera, een groter scherm, vlottere hardware, een grotere accu ... maar hetgeen ongewijzigd bleef is de prijs. Met een P Smart toestel ben je nog steeds verzekerd van goede specificaties zonder dat je je bankrekening hoeft te plunderen.

Bigger view, better shot
Op het grotere scherm van 6,21' zie je de meest opvallende kleuren en een superieure helderheid. Bovendien zorgt een subtiel Dewdrop design, voor een compleet rondom beeld. Daarnaast toont de de slimme camera met dubbele lens z'n kracht niet alleen op vlak van hardware maar ook software. Om de foto's nog mooier te maken wordt gebruik gemaakt van beeldherkenning op basis van kunstmatige intelligentie. Zo worden de instellingen automatische aangepast aan hetgeen in beeld is, eten zal er bijvoorbeeld veel smakelijker uitzien, je krijgt beweging mooi in beeld en kan extra aantrekkelijke selfies nemen.

Je kan de Huawei P Smart 2019 komen ontdekken in de winkel.

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email
Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
Maes

Justin
Commerciële Medewerker & Car Audio Expert

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
Verhaeghe

Antigoni
Commerciële medewerkster

email
Schueremans

Yori
Commerciële Medewerker

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag & maandag
gesloten