Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Zal de opvouwbare telefoon voor een ware smartphone revolutie zorgen? Er wordt al jaren gesproken over opvouwbare apparaten, de eerste schrijfsels daarover dateren al van 2014 maar 2019 zou dan eindelijk het jaar worden van de opvouwbare smartphone! Vrijwel alle grote fabrikanten zijn ermee bezig. Maar wat zou nu de meerwaarde zijn van zo’n opvouwbaar exemplaar?

Uit ondervinding gebruiken we onze smartphone vandaag de dag niet meer alleen om te bellen of te sms’en maar ook voor ons dagdagelijkse entertainment zoals films, games, … De functie van de smartphones mag doorheen de jaren dus wel veranderd zijn, aan de vorm is niet zo heel veel gewijzigd. De schermen werden wel wat groter en de randen dunner maar verder geen opzienbarende wijzigingen aan het rechthoekige bakje met scherm. Een film bekijken, gamen, comfortabeler typen, … het zou allemaal een stuk aangenamer zijn als we hiervoor een groter scherm ter beschikking hadden, iets waar de opvouwbare smartphone een oplossing voor zou kunnen bieden. Onderweg heb je een klein scherm, thuis in de zetel kan je genieten van de luxe van een groter scherm.

Voorlopig zijn er alleen nog maar de prototypes maar wie weet wat brengt 2019 nog …

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Maes

Justin
Commerciële Medewerker & Car Audio Expert

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email
Verhaeghe

Antigoni
Commerciële medewerkster

email
Schueremans

Yori
Commerciële Medewerker

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag & maandag
gesloten