Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Marshall, het iconische merk dat al sinds 1962 de versterkers siert tijdens concerten, heeft ook schitterende Bluetooth Speakers voor bij je thuis. Met de vintage look en hun uitstekende geluidskwaliteit zijn ze een lust voor oog en oor.

De Marshall Home Bluetooth Speakers bieden het beste van twee werelden, de looks van vroeger en de technologie van nu. Het compacte design in combinatie met leer, robuuste knoppen, iconische grill en gouden tinten maken dat je deze luidsprekers op een prominente plek in huis wil uitstallen. Met de sound customiser creëer je dan weer het voor jou perfecte geluid, elke luidspreker heeft immers analoge knoppen waarmee je zelf de bas, treble en het volume bepaalt.

Je koppelt deze speaker makkelijk via bluetooth om draadloos muziek af te spelen maar kan via de audiopoort ook andere apparaten koppelen.

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
Schueremans

Yori
Shopmanager

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 17u00
zondag & maandag
gesloten