Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Staat er tijdens een van de volgende weken nog een skitripje gepland? Dan is een Action Cam misschien wel wat voor jou om spectaculaire beelden te maken van jouw afdalingen of van de mooie winterse landschappen in de bergen. Je hebt dan meteen ook een leuke herinnering voor later.

Action Cam
Een action cam (of actiecamera) is vaak waterdicht, stofdicht en shockproof en door de verschillende beschikbare mounts (bevestigingsmogelijkheden) kan je deze makkelijk vastmaken aan uw helm, fiets, vest en veel meer. Dit soort camera's waren oorspronkelijk erg populair bij extreme sporten maar je hoeft geen valschermspringer te zijn om er eentje aan te schaffen, ze zijn minstens even leuk om te gebruiken tijdens een skitrip, een mountainbiketocht of om zwemavonturen in de wildwaterbaan te registreren.

 action_camera.jpgaction_camera2.jpg

TomTom Bandit Actiecamera
Met deze camera breng je elk moment mooi in beeld en maak je een leuke montage in enkele minuten. Dankzij de lange gebruiksduur van de batterij kan je extra veel beeldmateriaal maken, de ingebouwde sensoren identificeren en markeren dan weer automatisch de mooiste momenten. Nog leuk om weten is dat de TomTom Bandit makkelijk te bevestigen is dankzij een innovatief systeem en dat de camera waterdicht is tot een diepte van 40m.

Garmin
De actiecamera's van Garmin munten uit in gebruiksgemak, zijn uiterst duurzaam en maken beeldmateriaal in HD-kwaliteit. Deze waterdichte camera's kan u zelfs handsfree aansturen met gesproken orders, best handig wanneer je net vertrekkensklaar staat bovenaan een skihelling. Wist je trouwens dat je met deze camera's extra 'connected' bent? Je kan je beelden immers livestreamen op Facebook of Youtube.

Wil je meer weten over een actiecamera?
Kom eens langs en wij informeren je graag!

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Mertens

Winfried
Repair Expert

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Schueremans

Yori
Commerciële Medewerker

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
Verhaeghe

Antigoni
Commerciële medewerkster

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
Maes

Justin
Commerciële Medewerker & Car Audio Expert

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag & maandag
gesloten