Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
acs hifi

Deze klant wenste een aantal snufjes in zijn nieuwe truck. Het voertuig moest voorzien worden van nieuwe speakers, subwoofer, TV-scherm, demping en dashcam. En dit alles volgens de regels van de kunst.

Voor de speakers zijn we gegaan voor 2 ellipsvormige speakers onderaan de bedruimte in combinatie met Rockford Fosgate speakers in de deuren, waarbij de midden- en hoge tonespeakers gescheiden werden voor een optimale luisterervaring.

De DD-subwoofer werd in het compartiment onder de bedruimte gemonteerd met voldoende luchttoevoer en afvoer om zo de bassen optimaal tot hun recht te laten komen. 

De Mosconi-versterkers voor de speakers en subwoofer werden netjes gemonteerd en afgewerkt met mooie kabelwegwerking.

Alle ruimtes werden ook voorzien van Silent Coat dempingsmatten en akoestische schuimmatten.

Een tof project waar we onze tanden in mochten zetten! Wij wensen onze klant er veel plezier mee!

thumbnail_IMG_3374.jpg thumbnail_IMG_3399.jpg thumbnail_IMG_3517.jpg thumbnail_IMG_3385.jpg
base telenet

ACS, exclusieve partner van Telenet en Base

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U excusiviteit aan te kunnen bieden uit het Telenet en Base gamma.  Zo bent u er zeker van dat U steeds onder de beste service kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
               

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
S

Jytte
commercieel adviseur

email
Laurence

Laurence
commercieel adviseur

Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
A

Belinda
Salesmanager

email
G

Matthias
commercieel adviseur

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
Je kan veilig terecht in ons Telenet/Base-servicecenter daar wij zorgen voor de nodige veiligheidsmaatregelen. Zo beperken we het aantal bezoekers dat tegelijk in de winkel mag, ontsmetten we het materiaal, houden we voldoende afstand en dragen we een mondmasker. Respecteer zeker de richtlijnen en vergeet je mondmasker niet. Alleen zo geraken we er samen door, en kunnen we jouw en onze veiligheid garanderen. Je kan ook op afspraak bij ons terecht maar is echter niet verplicht. Zo ben je wel snel geholpen en hoef je niet te wachten in de winkel. Een afspraak maken kan snel en eenvoudig via de chatfunctie van onze Facebookpagina of via sales@acs-online.be 

maandag - vrijdag

09u30 - 12u30 en 13u30 - 18u00

zaterdag

09u30 - 17u00

zon- en feestdagen gesloten

 

Er is een fout opgetreden