Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Een subwoofer doet meer dan alleen extra bas leveren, het creëert ook diepere, meer nauwkeurige bastonen met meer definitie en detail. Of je nu luistert naar pop, rock, jazz, dance of zelfs klassiek, ... subwoofers verbeteren het geluid van elk type muziek.

Actieve subwoofers, een perfecte match
Door de versterker in het omhulsel van de subwoofer te integreren, krijg je een erg compacte all-in-one oplossing. Omdat de versterker speciaal ontworpen werd om samen te gaan met de driver is de geluidskwaliteit verbluffend.

Krachtige bassen zonder ruimteverlies
Pioneer lanceerde met de TS-WX130DA een nieuwe actieve ruimtebesparende subwoofer van klasse D met geïntegreerde Digital Bass Control, een unieke functie waarmee een rijke, diepe bas geproduceerd wordt die je kan voelen zonder aan ruimte in te boeten.Via de bijgeleverde afstandsbediening kan de hoeveelheid bas makkelijk geregeld worden. De TS-WX130DA is bovendien makkelijk te monteren onder de voorste stoelen of in de koffer en kan perfect aangesloten worden op de bestaande stereo-installatie om een upgrade te geven aan het huidige geluid.

ACTIE
Koop de Pioneer TS-WX130DA nu aan € 139 i.p.v. € 239 (exclusief plaatsing)

Pioneer_Subwoofer(2).jpgPioneer_Subwoofer_remote.jpg 

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email
Verhaeghe

Antigoni
Commerciële medewerkster

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
Schueremans

Yori
Commerciële Medewerker

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Maes

Justin
Commerciële Medewerker & Car Audio Expert

email
Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag & maandag
gesloten