Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Opgelet als je in het buitenland met je smartphone op zoek gaat naar de juiste route of een restaurantje in de buurt. De roamingkosten voor mobiele data mogen dan wel afgeschaft zijn binnen de Europese Unie maar er zijn nog landen en eilanden waar je voor verrassingen kan komen te staan!

Roamingkosten zijn nog wel van toepassing in Zwitserland en Monaco, San Marino, Andorra, de Kanaaleilanden, Isle of Man en de Faeroëreilanden. Ook op de Griekse eilanden Lesbos en Kos is het opletten geblazen want omdat deze eilanden dicht bij Turkije liggen, schakel je hier soms over naar een Turkse provider waar er uiteraard ook roamingkosten gerekend worden. Tensloten behoren ook landen als Bosnië, Montenegro en Macedonië niet tot de Europese Unie waardoor je ook daar de volle pot betaalt.

Laat je dus niet verrassen!

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Verhaeghe

Antigoni
Commerciële medewerkster

email
Schueremans

Yori
Commerciële Medewerker

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Maes

Justin
Commerciële Medewerker & Car Audio Expert

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag & maandag
gesloten