Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Achterwaarts inparkeren, achteruit rijden, ... het wordt een pak eenvoudiger met parkeersensoren. Ze waarschuwen je immers als er een obstakel is waar je tegen zou kunnen rijden. Met ander woorden, parkeersensoren kunnen je heel wat ellende besparen. Weg met die ongelukkige krassen en deuken en dus bye bye extra kosten wanneer je perongeluk ergens tegenaan rijdt.

Hoe werken parkeersensoren?
Parkeersensoren werken op basis van ultrasone geluiden die teruggekaatst worden als ze een obstakel tegenkomen. Die geluiden hebben zo'n hoge frequentie dat we ze als mens niet kunnen horen. Daarom zendt het systeem ook een wel hoorbaar biepsignaal uit als waarschuwing voor de bestuurder. In heel wat gevallen wordt dat audiosignaal ook gecombineerd met een visuele aanduiding waarbij vaak gebruik gemaakt wordt van kleuren.

Onze montagedienst kan de parkeersensoren moeiteloos voor je plaatsen en dat in alle typen voertuigen.

cat-Parking-Sensors.jpg parking_sensors_2.jpg

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Schueremans

Yori
Commerciële Medewerker

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Maes

Justin
Commerciële Medewerker & Car Audio Expert

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Verhaeghe

Antigoni
Commerciële medewerkster

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email
Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag & maandag
gesloten