Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

De nieuwe generatie Pioneer autoradio's introduceren een dynamische evolutie op het gebied van smartphoneconnectiviteit en entertainment in de wagen. Die connectiviteit in combinatie met een verbeterde toegankelijkheid, afspeelbaarheid en geluidskwaliteit biedt de perfecte match voor de actieve levensstijl van vandaag! Plaats uw smartphone in de geïntegreerde smartphonehouder en geniet van een slimmere, geconnecteerde rijervaring.

Pioneer SPH-10BT
Gebruik de toepassingen op uw smartphone veilig, snel en direct! Door uw smartphone in de smartphonehouder te plaatsen maakt deze plots deel uit van uw apparatuur in de wagen en kan u uw favoriete apps gebruiken zonder uw smartphone aan te raken. Op die manier kan u te allen tijden vlot en veilig rijden. Dat in combinatie met de nieuwe Pioneer Smart Sync-app zorgt ervoor dat u geniet van een superieure geluidservaring.

  • Veilige toegang tot uw smartphone: Gebruik muziekapps zoals Spotify, messaging apps als WhatsApp of kaartapps als Google Maps zonder dat u van de weg wordt afgeleid.
  • Veiligheid voorop: Stemherkenning en parkeersensoren ondersteunen veilig rijden.
  • Geluid op maat: Met geavanceerde technologieën en dus ook een breder aanbod aan geluidseffecten en -instellingen geniet u van niet minder dan de beste audio-omgeving in uw wagen.

PioneerSPH_10BT.png

Pioneer Smart Sync
De app 'Pioneer Smart Sync' kan op een uitgebreide waaier aan veel gebruikte apps worden aangsloten zodat u er toegang toe krijgt zonder van de weg te worden afgeleid. Een compacte oplossing om het maximale uit uw smartphone te halen waardoor u nog meer kan genieten van het rijden.

 

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Schueremans

Yori
Commerciële Medewerker

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Verhaeghe

Antigoni
Commerciële medewerkster

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
Maes

Justin
Commerciële Medewerker & Car Audio Expert

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag & maandag
gesloten