Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

TomTom Curfer

Eenmaal aangesloten op de OBD-poort van uw auto maakt de TomTom CURFER-dongle verbinding met uw smartphone. Via de bijhorende app geeft hij U directe feedback over zowel uw rijtechniek als de prestaties van uw auto.

Overzicht van uw rijscores

De TomTom Curfer kent in real time scores toe op allerlei vlakken, waarbij kleuren van rood tot groen tonen hoe u presteert. Hij geeft u zelfs tips om uw scores te verbeteren.

 

Geavanceerde autogegevens

De CURFER-app toont gedetailleerde gegevens over uw auto: accuspanning, olietemperatuur, motorbelasting en nog veel meer. Een rode lijn aan de linkerkant van het scherm waarschuwt u als er parameters zijn die zich niet op een normaal niveau bevinden.

Terugblikken op ritten

Werp op een interactieve kaart een nadere blik op elke rit. Bekijk hoe u het ervan afbrengt op het vlak van accelereren, bochten nemen, stationair draaien en remmen, om maar enkele voorbeelden te noemen. Uw prestaties worden op een kaart gevisualiseerd met kleuren langs de route.

 

Connecteer uw auto. Verbeter uw rijvaardigheid.  TomTom Curfer

curfer2.png curfer3.png
proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

Schueremans

Yori
Commerciële Medewerker

email
 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Maes

Justin
Commerciële Medewerker & Car Audio Expert

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email
Tollenaers

Mathieu
Store Manager Telenet Center

email
Verhaeghe

Antigoni
Commerciële medewerkster

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 18u00
zondag & maandag
gesloten