Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring gemakkelijker te maken.
Welkom bij acs hifi

Nog op zoek naar unieke en mooie bluetooth speakers? Divoom is een merk geïnspireerd door de liefde voor muziek en gaat daardoor steeds op zoek naar een uitstekende geluidskwaliteit en combineert dat met een esthetisch mooi design.

‘Tivoo’, pixel art
De Pixel Art Speaker ‘Tivoo’ schittert de hele dag door, niet alleen dankzij z’n uitstekende geluidskwaliteit maar ook door de verschillende toepassingen. Bovendien is hij een lust voor het oog. Je kan zelf pixel art en lichteffecten creëren, bepaalt zelf de instellingen van je alarm waardoor opstaan misschien net iets leuker wordt of gebruikt hem om in slaap te geraken. Daarnaast kan je er ook notificaties op ontvangen van verschillende apps. De ‘Tivoo’ is verkrijgbaar in princess pink, starry red, midnight black, royal blue of England green.TivooSoorten.jpg


Onbeat-500, tijdloos en elegant design
Wil je gaan voor een meer elegant uitgevoerde en tijdloze speaker dan is de Onbeat-500 misschien meer iets voor jou. Hij doet alle soorten muziek uitstekend tot z’n recht komen, of het nu gaat om relaxerend klassiek of opzwepende dance. Met deze speaker connecteer je draadloos en ook met de capaciteit van de batterij kan je even voort.

 

Onbeat-500.png

Ontdek beide speakers in de winkel

proximus base mobistar telenet scarlet engie

ACS, onafhankelijk aanbieder van de Belgische providers

Bij ACS vinden we het belangrijk dat uw Telecom abonnementen passen bij uw specifieke gebruikersprofiel. Daarom hebben we er voor gekozen om U alle diensten aan te kunnen bieden van verschillende providers.  Zo bent u er zeker van dat U steeds het meest voordelig kan bellen, sms'en, vast & mobiel kan surfen & digitale TV kan kijken.

Onze medewerkers helpen u graag de juiste keuze te maken.

En bij ACS helpen we je ook bij de keuze van energieleverancier. Als partner van Engie kunnen wij u het abonnement aanbieden dat past bij uw situatie.

Bezoek onze winkel

Breng een bezoekje aan onze winkel en laat je verrassen door ons uitgebreid aanbod!

startBekijk onze fotogalerij

>enveloppe
                       

Ons team van experten

Laat je begeleiden door ons team van experts. Alle experten zijn goed opgeleide adviseurs die je met plezier helpen om een antwoord te vinden op iedere vraag, rekeninghoudend met ieders behoeften en budget.

 Wens

Kristof
Installateur Car HiFi & Home Security

email
Tollenaers

Mathieu

Vandenbrande

Yannick
Technisch en Commerciële medewerker

email
Vandenbosch

Jonas
Commerciële medewerker

email
Mertens

Winfried
Repair Expert

email
Havermans

Nadine
Administratie Verantwoordelijke

email
Caes

Ben
Hoofdverantwoordelijke

email
 Lanoye

Valerie
Aankoop Verantwoordelijke

email
Schueremans

Yori
Shopmanager

email
Rens

Jef
Commerciële Medewerker & Telenet Expert

email
Verschueren

Tom
Store en Sales manager

email

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties en promoties

Openingsuren

ACS Heist-op-den-Berg
dinsdag t.e.m. vrijdag
9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 18u00
zaterdag
9u30 tot 17u00
zondag & maandag
gesloten